کابلشو کلاته


کابلشو :
یکی از تجهیزات اتصال کابل به سیم یا به تابلو و شمش ها ، کابلشو ها می باشند و عموما از آلومینیوم جهت هادی های آلومینیومی و از مس جهت هادی های مسی تولید می شود.
اتصال ضعیف کابل قادر است موجب افزایش مقاومت محل اتصال شده و به تدریج موجب سوختن و قطع برق و یا آتش سوزی گردد. اغلب آتش سوزی های که دراثر ، اتصالی برق بوجود می آیند از ناحیه اتصال کابل ها به تجهیزات دیگر می باشد بسته به نوع کاربرد از کابلشو های متفاوت استفاده می گردد.
کابلشو ها به صورت کلی به 3 دسته تقسیم می شوند :
کابلشو های پرسی
کابلشو های ترمینال فلزی ورقه ای
کابلشو های لوله ای استاندارد

شرکت برتر اتصال کلاته بر آن شد که سال 1390 با تکیه بر دانش فنی اساتید با تجربه خود و پتانسیل نیروی جوان و مهندسین خود این دانش را در داخل کشور بومی ساز که بالاخره در پایان سال 1395 با مشقات و سختی فراوان موفق به تولید کابلشوی بی متال به صورت انبوه گردید . و پس از کسب تجربه ، کیفیت محصولات بی متال را به جایی رسانید که با کابلشوهای ایتالیایی در ترکیه به رقابت پرداخت و اکنون شاهد مصرف آن در کشورهایی همچون ترکیه و عراق هستیم که تا قبل از این از محصولات اروپایی استفاده می کردند . اکنون با افتخار به عرض می رسانیم این شرکت می تواند کلیه درخواست های شما را در رابطه با کابلشوهای مسی و راب مسی و کابلشوی بی متال DTL-1 و DTL-2 پاسخگو باشد . شرکت برتر اتصال کلاته ارائه دهنده بهترین محصولات و خدمات می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید .