کابلشو سفارشی کلاته


برتر اتصال کلاته عاملیت فروش انواع کابلشو کلاته
برای اتصال دو کابل به هم از قطعه های مناسبی به عنوان کابلشو و موف استفاده می شود .
اگر بخواهیم دو سیم را به هم دیگر اتصال دهیم از قطعه ای استوانه ای شکل به اسم موف استفاده می کنیم، به این صورت که در این استوانه ی توخالی سیم از هر دو طرف وارد می گردد و بعد این مجموعه به وسیله ی دستگاه پرس، پرس و مستحکم می گردد.
آلومینیوم، مس و بی متال را می توان از انواع مختلف موف نام برد و در ضمن اندازه این قطعه بر اساس کابلی که قصد اتصال آن را داریم انتخاب می گردد.

شرکت برتر اتصال کلاته بر آن شد که سال 1390 با تکیه بر دانش فنی اساتید با تجربه خود و پتانسیل نیروی جوان و مهندسین خود این دانش را در داخل کشور بومی ساز که بالاخره در پایان سال 1395 با مشقات و سختی فراوان موفق به تولید کابلشوی بی متال به صورت انبوه گردید . و پس از کسب تجربه ، کیفیت محصولات بی متال را به جایی رسانید که با کابلشوهای ایتالیایی در ترکیه به رقابت پرداخت و اکنون شاهد مصرف آن در کشورهایی همچون ترکیه و عراق هستیم که تا قبل از این از محصولات اروپایی استفاده می کردند . اکنون با افتخار به عرض می رسانیم این شرکت می تواند کلیه درخواست های شما را در رابطه با کابلشوهای مسی و راب مسی و کابلشوی بی متال DTL-1 و DTL-2 پاسخگو باشد . شرکت برتر اتصال کلاته ارائه دهنده بهترین محصولات و خدمات می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید .