فروش کابلشو کلاته با کیفیت


عموما از کابلشو ها در صنعت برق و سیم کشی استفاده می کنند و کاربرد آن این طور است که جهت وصل کردن هادی به شینه استفاده می شوند.
جهت انتخاب یک کابلشو مناسب می بایست نکات بسیاری را مورد بررسی قرار دهیم به صورت مثال جهت انتخاب یک کابلشو که میان هادی کابل و محل اتصال یک اتصال ایجاد نماید حتما باید به مقدار ظرفیت جریان برق که متناسب با آن هادی کابل باشد را انتخاب نماییم .
بنابراین در حقیقت ظرفیت جریان برق بین هادی کابل و کابلشو می بایست یکسان باشد.
کابلشو می تواند از جنس ها و ابعاد متفاوتی تولید و در بازار عرضه شود.
اندازه کابلشوها در حقیقت به سطح مقطع سیم وابسته است .

شرکت برتر اتصال کلاته بر آن شد که سال 1390 با تکیه بر دانش فنی اساتید با تجربه خود و پتانسیل نیروی جوان و مهندسین خود این دانش را در داخل کشور بومی ساز که بالاخره در پایان سال 1395 با مشقات و سختی فراوان موفق به تولید کابلشوی بی متال به صورت انبوه گردید . و پس از کسب تجربه ، کیفیت محصولات بی متال را به جایی رسانید که با کابلشوهای ایتالیایی در ترکیه به رقابت پرداخت و اکنون شاهد مصرف آن در کشورهایی همچون ترکیه و عراق هستیم که تا قبل از این از محصولات اروپایی استفاده می کردند . اکنون با افتخار به عرض می رسانیم این شرکت می تواند کلیه درخواست های شما را در رابطه با کابلشوهای مسی و راب مسی و کابلشوی بی متال DTL-1 و DTL-2 پاسخگو باشد . شرکت برتر اتصال کلاته ارائه دهنده بهترین محصولات و خدمات می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید .