انواع کابلشو کلاته


جهت اتصال کابل برق به شینه مسی ، کلید فیوز و یا کلید اتوماتیک به کابلشو مسی نیازمندیم.
کابلشو از فلز مس لوله‌ای شکل تولید می‌ گردد و بعد از پرس خوردن بخش نوک آن و پخ شدن، سوراخ می‌شود و بعد از آن جهت جلوگیری از سولفات شدن کابلشو آبکاری کرم می‌شود.
کابلشوها از سایز ۶ الی۳۰۰ بصورت رایج و استاندارد موجود در بازار می‌باشند و از اندازه ۴۰۰ الی۶۳۰ به صورت سفارشی می‌باشد . طریقه ی اتصال کابلشو به سر کابل به این شکل می باشد که ابتدا سر لخت شده کابل را در درون کابلشو قرار داده و با لقمه مناسب اندازه کابلشو با پرس کابلشو پرس میزنیم و با چسب برق و شیرینگ بخش پرس خورده را عایق می نماییم.

شرکت برتر اتصال کلاته بر آن شد که سال 1390 با تکیه بر دانش فنی اساتید با تجربه خود و پتانسیل نیروی جوان و مهندسین خود این دانش را در داخل کشور بومی ساز که بالاخره در پایان سال 1395 با مشقات و سختی فراوان موفق به تولید کابلشوی بی متال به صورت انبوه گردید . و پس از کسب تجربه ، کیفیت محصولات بی متال را به جایی رسانید که با کابلشوهای ایتالیایی در ترکیه به رقابت پرداخت و اکنون شاهد مصرف آن در کشورهایی همچون ترکیه و عراق هستیم که تا قبل از این از محصولات اروپایی استفاده می کردند . اکنون با افتخار به عرض می رسانیم این شرکت می تواند کلیه درخواست های شما را در رابطه با کابلشوهای مسی و راب مسی و کابلشوی بی متال DTL-1 و DTL-2 پاسخگو باشد . شرکت برتر اتصال کلاته ارائه دهنده بهترین محصولات و خدمات می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید .